icon

Tango Messenger

6.7.234669

4.8

28

Hızlı mesajlaşma, arama ve çok daha fazlası

4.6M

Bu uygulamayı oyla

Tango Messenger sesli mesaj, görüntülü arama, video oyunları, sosyalleşme gibi basit hızlı mesajlaşma uygulamalarından çok daha fazla özelliğe sahip hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

Elbette Tango Messenger'ın esas özelliği yazılı mesajlaşmadır. Tüm arkadaşlarınıza ücretsiz mesajlar gönderebilir, ve size özel chat pencerelerinde onlardan cevap alabilirsin. Tabiki aynı anda bir kaç kişiyle mesajlaşarak konuşma grupları da oluşturabilirsin.

Tango Messenger ile aynı zamanda arkadaşlarını ve rehberindeki kişileri görüntülü olarak arayabilirsin, hatta onlara sesli mesajlarda gönderebilirsin. Fotoğraflar ve diğer belgeleri de kolayca gönderebilirsin.

LINE'da ve KakaoTalk'ta olduğu gibi, Tango Messenger'da da arkadaşlarınla oynayabileceğin video oyunları (ayrı mevcuttur, ücretsizdir, indirmeniz gerekir) vardır.

Son olarak; Tango Messenger, Facebook uygulamasına benzer bir duvara sahiptir ve burada durumunu, fotoğraflarını ve çok daha fazla bilgiyi güncelleyebilirsin. Senin bölgene yakın diğer kullanıcıları arayarak yeni arkadaşlar bile bulabilirsin.

Tango Messenger söz konusu hızlı mesajlaşma olduğunda mükemmel bir seçenektir, çünkü özellikle WhatsApp gibi büyük rakiplerinden daha fazla özellik sunar.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üzerini gerektirir.

Uptodown X